Fin hver dag - fin hverdag.
Vi gjør det enkelt og inspirerende for kvinner å handle mote- og kvalitetsklær med god passform til priser som overrasker positivt. Med vår kolleksjon, kunnskap og kommunikasjon ønsker vi å gi deg inspirasjon og veiledning. Days Like This lever og ånder for at kvinner skal få en perfekt dag, men mest av alt en som fungerer.
Festsesongen er i gang, og det er intet unntak hos Days Like This. Her er noen favoritter:
Grønt leopardmønstret omslagsskjørt med volanger langs kanten. Satin Wrap Skjørt 599,-
Plissé-skjørt i sølvgrått materiale, 799,-
Luftig bluse med lange ermer og en halvhøy hals. Aniston Turtle Dobby Bluse 499,-
Vi har også lagt vår elsk på Soft Like This kolleksjonen. En herlig serie i merinoull i fantastiske farger. Her er en smakebit:
Etisk handel
I Days Like This kombinerer vi sunn forretningsdrift med etisk atferd, og arbeider med spørsmål knyttet til etikk, miljø og samfunnsansvar. Dette er områder vi har fokus på og vi blir litt flinkere hver dag. Det er mange og sammensatte utfordringene i tekstilindustrien, og de fleste er knyttet til produksjonskjeden.
Svanemerke
Days Like This har en Svanemerket kolleksjon med topper og T-shirts. Dette er en sertifisering av fabrikken som produserer våre klær og setter strenge krav til produksjonen. Sertifiseringen gjelder ikke bare produksjonen av klærne, men også hvordan fabrikken reduserer strømforbruk, resirkulerer vann fra produksjonen, unngår miljøgifter i klærne og beholder et rent nærmiljø.